Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

Wybrałam tą ofertę ponieważ

...wcześniej pracowałam w aptece i wydawało mi się, że tak będzie przez całe życie. Moje przekonanie zmieniło się, gdy poczułam, że jako Przedstawiciel Projektu Spring_Net, mogę tworzyć własny biznes na unikalnych i przyjaznych każdej kobiecie zasadach. Mogę wciąż się doskonalić i spełniać swoje marzenia o zagranicznych podróżach. Ważne było także, że jest to oferta dla osób lubiących samodzielne działanie i kreatywność. Nie bez znaczenia jest fakt, że ten rodzaj działalności oferuje nieograniczone możliwości rozwoju. Mogę tutaj osiągnąć o wiele więcej niż w pracy na etacie.

Moja praca polega na

...spotkaniach i poradach kosmetycznych. Uwielbiam rozmawiać o pielęgnacji cery, o doborze kolorystyki przy makijażu. Cieszy mnie to, że po takich spotkaniach jego uczestniczki są usatysfakcjonowane miło spędzonym czasem i bogatsze o nowe umiejętności. Na spotkaniach poznaję często swoich przyszłych współpracowników.

Mój największy sukces

...to zdobycie samochodu - Fiata 500. Na początku było to wielkie marzenie. Potem był tydzień myśli i planów, które wydawały się abstrakcyjne i nierealne. Następnie trzy miesiące intensywnej pracy i... samochód stanął przed moim domem.

Za 5 lat

...będę właścicielem kilku biurowców, mamą dorastających dzieci i wciąż atrakcyjną żoną. ;)

Zapraszam do wypełnienia ankiety bo

...zawsze mam nadzieję, że wypełni ją osoba, która tak jak ja, potrzebuje zmiany w życiu. Odważyłam się spojrzeć daleko w przód, wypełniłam ankietę i mogłam poznać Projekt Spring_Net. Dzięki temu moje życie wygląda tak, jak sobie wymarzyłam. Praca sprawia mi przyjemność, a ja mam czas dla siebie i rodziny.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.