Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

Wybrałam tą ofertę ponieważ

...doskonale się tutaj czuję. Atmosferę podkręca niesamowita mieszanka różnych stylów i cech charakteru jaką tworzą osoby, które mają Licencję Spring_Net. Wspólnie tworzymy zgrany, dynamiczny zespół. I wiemy, że w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć. Każdy wnosi coś niemiłosiernie fajnego. Niewiele jest środowisk, gdzie wszyscy są optymistami i z uśmiechem zaczynają każdy nowy dzień.

Moja praca polega na

...nieustannych spotkaniach. W różnym gronie. W różnym celu. Z różnymi ludźmi. Ale to właśnie kontakt osobisty jest kwintesencją tej działalności i tym, co cenię najbardziej. Dzięki projektowi Spring_Net mam okazję ciągle powiększać grono moich znajomych. A każdy człowiek, którego spotykam może mnie nauczyć czegoś nowego!

Mój największy sukces

...to zmiana sposobu myślenia i podejścia do życia. Tutaj mogę być kreatywna, mogę realizować każdy pomysł. Inaczej postrzegam życie. Mam świadomość własnej wartości i wiem, jak wiele mogę osiągnąć!

Za 5 lat będę

...osobą, która świeżo skończyła studia na wymarzonym kierunku, ma własną firmę i nie musi martwić się, czy dostanie pracę, czy też nie. Hobbystycznie będę wydawać książki. Może nawet jakąś do tego czasu napiszę. :-)

Zapraszam do wypełnienia ankiety bo

...widzę jak wielu rzeczy projekt Spring_Net mnie nauczył. Nikt mnie tutaj w niczym nie ogranicza. Jest wręcz odwrotnie. Każdy zachęca do wprowadzania swoich pomysłów. Chciałabym, aby jak najwięcej osób w moim wieku mogło rozpoczynać swoją karierę w takim otoczeniu i takiej atmosferze.

Wypełnij ankietę

...jeśli uwielbiasz spotykać nowych ludzi i uważasz, że telefon nie gryzie. Tutaj nie ma miejsca na nudę, a każde spotkanie uczy przydatnych umiejętności. Osoby, które mają okazję uczestniczyć chociaż w jednym naszym spotkaniu zawsze wychodzą z niego zadowolone i ze świadomością, że zdobyły cenne informacje. Twierdzę, że bycie Przedstawicielem Projektu Spring_Net uzależnia. Od śmiechu i dobrego humoru. To bardzo przyjemne i nieszkodliwe uzależnienie, którego życzę także Tobie! ;)

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.